Akce družiny

Družinové loučení se školním rokem

Školní rok uběhl jako voda a prázdniny se nezadržitelně blíží. Proto jsme pro děti připravili zábavné odpoledne, které bylo ve znamení hudby, tance a kouzel.

Pálení čarodějnic v družině

Poslední dubnový den je neodmyslitelně spojen s lidovou veselicí zvanou pálení čarodějnic. I my v družině jsme pro děti připravili den plný zábavy.

Družinový Den Země

Den Země si připomínáme 22. dubna. Cílem je podpořit ochranu životního prostředí.

Velikonoční dílničky v družině

Sešel se rok s rokem a opět jsou tu Velikonoce. Pro děti v družině jsme proto připravili dílničky. Tentokrát si mohly nazdobit dřevěné vajíčko, nebo dřevěného zajíčka. Práce jim šla pěkně od ruky!

Kouzelnická šou v družině

Kouzelné odpoledne prožily děti ve školní družině. Po čase nás opět navštívil kouzelník. Připravil si představení, které děti velmi zaujalo.

Karneval v družině 23/24

Velkou pozornost poutal dlouhý průvod dětí, které se vydaly z družiny do tělocvičny.

Družinové dílničky

Opět je tu Valentýn, svátek všech zamilovaných. Družinové děti si proto nenechaly ujít příležitost a za pomoci paní vychovatelek si vyrobily tzv. valentýnku.

Divadlo ve školní družině

Krásné kulturní odpoledne prožily děti navštěvující školní družinu. Hodinové představení s názvem Příběhy veverky Zrzečky navštívilo více jak osmdesát žáků.

Návštěva Charity Dědice

V pondělí 18. 12. se uskutečnil na Charitě v Dědicích Den otevřených dveří. Pro tamní klienty to byl opravdu mimořádný den. Den plný překvapení, návštěv a kulturních vystoupení.

Vánoční dílničky v družině

Vánoce, na které se děti již moc těší, pomalu klepou na dveře. A tak jsme se v družině postarali o krásné tematické odpoledne.

Kouzelný vlak v družině

Kouzelný vlak je název divadelního představení, kterého se mohly zúčastnit děti školní družiny. Hodinový program byl naplněn humorem, tancem a velkým množstvím kouzel.

Družinové podzimní dílničky

Kaštany, šípky, kukuřici, ořechy vlašské i lískové, různobarevné listy - to vše bylo možno vidět na školní zahradě.

Družinová drakiáda

Krásný podzimní den, na obloze zářící slunce a k tomu vanoucí vítr. To vše vybízí v tomto ročním období k pouštění draků.

Návštěva Policie ČR v družině

Jedno slunečné odpoledne zavítali do družiny příslušníci Policie ČR, aby děti seznámili s náplní své práce. Beseda byla velmi zajímavá. Dotazy dětí nebraly konce.

Družinové pálení čarodějnic

Děti převlečené za čarodějnice, téměř 60 košťátek v akci, oheň a dobrá nálada…

Velikonoce v družině

Je tady jaro, i když nám počasí připomíná spíše zimu. To nic nemění na tom, že Velikonoce jsou již za dveřmi.

Družinové vítání jara

Přišlo jaro se sluníčkem, zem otvírá zlatým klíčkem… Tato slova se stala skutečností i pro děti v družině.

Karneval v družině

Nastal čas karnevalů, tak i my v družině jsme nemohli zůstat pozadu. Uspořádali jsme pro děti Maškarní ples.

Valentýnské dílničky v družině

Krásné čtvrteční odpoledne prožily děti školní družiny. S předstihem jsme totiž slavili svátek všech zamilovaných, tzv. Valentýna.

Kouzlení v družině

Kouzelný výlet je název představení, se kterým zavítali herci do školní družiny. Svůj program dokonce obohatili několika kouzly.