Informace ke konání videokonference pro rodiče předškoláků

Vážení rodiče, současná situace neumožňuje Vám a Vašim dětem provést prohlídku naší školy před zápisem do 1. ročníku. Vedení školy se proto rozhodlo umožnit Vám poznat prostředí naší školy ZŠ Morávkova alespoň touto formou.

Můžete si prohlédnout krátké video nazvané „Den prvňáčka“ (naleznete zde), kde se Vám zároveň představí ředitel školy a třídní učitelky budoucích prvních tříd.

Dále se můžete přihlásit k videokonferenci, která proběhne v úterý 2. 3. 2021 v 16:00 hod. formou Google Meet. Zde se dozvíte vše potřebné k zápisu a na Vaše otázky bude odpovídat vedení školy, třídní učitelky 1. tříd a také vedoucí poradenského pracoviště.

K přihlášení na tuto videokonferenci je nutné vyplnit krátký dotazník (naleznete zde), na základě kterého Vám budou zaslány přihlašovací údaje v den konání konference.

Dále se můžete na našich webových stránkách seznámit s virtuální prohlídkou školy a se souhrnem dokumentů určených pro rodiče předškoláků, které Vám jistě pomohou orientovat se před zápisem v dané problematice.

Na setkání s Vámi se těší

Vedení školy ZŠ Morávkova

Kontaktní osoba: