Lyžařský výcvikový kurz

„Hory volají, musím jít.“ John Muir

A tak se i žáci ze sedmých a osmých tříd naší školy vydali do hor - zúčastnili se lyžařského výcvikového kurzu ve Filipovicích v Jeseníkách. Nejenže jsme si všichni báječně zalyžovali, zdokonalili se i v metodice, ale také si užili spoustu legrace během našeho nabitého programu. Ten byl zpestřen návštěvou hotelového bazénu, přednáškami, večerním lyžováním, společnými večerními hrami, závodem ve slalomu, výrobou odznáčků, cukrovou vatou, kinem s popkornem či rozlučkovou párty. Rozhodně jsme se nenudili. Přesto, že nám zpočátku počasí moc nepřálo, hodili jsme to za hlavu s rozcvičkovou básní Leze žába po žebříku, natahuje elektriku, nejde to, nejde to, necháme to…na léto! Na fotkách níže můžete vidět, že i sluníčko jsme tím rozesmáli a probudili :).

Chtěli bychom poděkovat všem za neopakovatelné zážitky.

Vaši lektoři lyžařského výcviku Tom, Lenka, Davča a Klárka