ORGANIZACE ZÁVĚRU ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024

V pátek 21. 6. se uzavírá klasifikace za 2. pololetí, v pondělí 24. 6. se koná závěrečná pedagogická rada.

V posledním týdnu v pondělí 24. 6. a úterý 25. 6. probíhá výuka stále dle rozvrhu, kromě úterního odpoledního vyučování, které žákům 8. a 9. ročníku odpadá.

V úterý 25. 6. odevzdávají učebnice žáci I. stupně, ve středu žáci II. stupně.

Středeční den 26. 6. je v režii třídních učitelů pro vyřízení všech záležitostí, I. stupeň končí po 4. vyučovací hodině, v průběhu 5. se odstravují, II. stupeň končí vyučování po 5. hodině, poté odchází třída na oběd, kde se v průběhu 6. Hodiny, vždy pod dohledem třídního učitele, odstravují.

Ve čtvrtek 27. 6. se v kinosále u vojáků koná rozlučák žáků 9. ročníku, kterého se účastní všechny třídy, a pokud mají zájem, tak rodiče žáků 9. ročníku.

V pátek 28. 6. se vydává vysvědčení od 8:00 do 9:00 hodin, zájemci o oběd se poté od 9:00 do 10:00 hodin odstravují, na oběd se bude vydávat bageta.

Po vyklizení všeho ze šatních skříněk odcházejí (se svým tělocvikem, přezůvkami i zámkem!) domů.

Školní družina má 28. 6. běžný provoz, děti, které ji navštěvují, do ní mohou ihned po obědě.

Upozornění od paní vedoucí stravování (ČIPY, ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ):

·       Žáky, kteří vlastní více než jeden čip (například po ztrátě a zakoupení nového našli starý), prosí paní vedoucí stravování o odevzdání všech nadbytečných čipů do pátku 23. 6. tak, aby měl každý strávník výhradně jeden čip, ostatní budou vyřazeny z evidence.

·       (Upozornění: Pokud žák čip ztratí a do týdne ho nenalezne, bude čip vyřazen z evidence, čímž záloha 116,- Kč propadá. Teprve poté bude možné zakoupit si za dalších 116,-Kč nový čip. Najde-li žák čip po delší než týdenní době, čip už je nevratný, vyřazený.)

·       Žáci 9. ročníku, kteří vycházejí ZŠ, stejně jako žáci, kteří přestupují na jinou školu, musí odevzdat paní vedoucí stravování čip oproti záloze, prosím, nezapomeňte na něj.

·       Žáci, kteří nemají zájem o oběd (bageta) po vysvědčení, tj. v pátek 28. 6., který se bude vydávat v době 9:00 až 10:00 hodin, provedou jeho odhlášení přes www.strava.cz, NEBO nahlásí svůj zájem o odhlášení obědu na poslední školní den třídnímu učiteli nejpozději do středy 26. 6. do 9:00 hodin, aby se mohla provést hromadná odhláška a přiměřený nákup potravin.

Děkujeme za spolupráci.