Prvňáčci mají OSBUA za sebou

Je to již pár týdnů, kdy malí prvňáčci poprvé zazvonili na kouzelný zvoneček a vstoupili k nám do školy. Každý týden se učili všemi smysly písmenka ve všech čtyřech tvarech, jak velí metodika Sfumato, která je při čtení na naší škole používána.

Písmenko O jsme moc Obdivovali, při písmenku S jsme zalezli jógovou kobrou do trávy nebo jsme si vymodelovali první plastelínové Sluníčko, bouchací písmenko B bylo slyšet při výrobě barevné Boty s tkaničkami nebo při tvoření mýdlových Bublin před školou, písmenko U se našlo v nejkrásnějším Účesu holčiček i kluků nebo při nádherném Úsměvu, který jsme si vyrobili z papíru a bavlnky a konečně písmenko A donesla MUDr. Anička Ananasová, která nás zároveň naučila spoustu nového ze zdravotnictví.

Mgr. Kateřina Gibalová