Večerní procházka strašidelnou školou

Že to na naší škole žije i po setmění, se mohli přesvědčit všichni, kteří se v pátek 5. listopadu 2021 zúčastnili podzimní akce Večerní procházka strašidelnou školou.

Za přísného dodržování hygienických pravidel, za použití ochrany úst a nosu, dezinfekce a rozestupů jsme se podle předem daného pořadníku vydali na tajemnou stezku značenou pouze světýlky.

Potkali jsme nepočítaně strašidýlek a duchů. Občas se ze tmy zjevili netopýři, bludičky, pavouci a bílá paní, nechyběla ani ježibaba. Z krabic plných pilin, vaty nebo krupice či mouky jsme ve sklepení školy vytahovali různé potvůrky a hlodavce. Procházku zpestřilo stínové divadlo, žonglující klaun, zdáli jsme zaslechli strašidelné zvuky.

Na závěr každý obdržel vlastní malé světýlko, zvuky utichly a strašidla se s námi rozloučila.

Atmosféra byla tajemná a nezapomenutelná, procházka byla skvělým nevšedním zážitkem.

Mgr. Alena Crhonková